KĄCIK UŚMIECHU

Bo Warto się śmiać!

 

I to bardzo warto! Świat jest jaki jest. Zawsze będą w nim rzeczy miłe i te mniej, ale o własny nastrój możemy dbać sami, a on zależy od tego na czym głownie koncentrujemy uwagę.

I warto, i to z bardzo praktycznych powodów, koncentrować tę uwagę na tym, co nam poprawia samopoczucie, cieszy, bawi, wywołuje uśmiech. Dobry nastrój pozwala widzieć szerszą perspektywę, daje więcej energii i chęci do działania, poprawia zdrowie i jakość życia, ułatwia znajdowanie nowych rozwiązań, bo wtedy widzimy świat z perspektywy możliwości, a nie zagrożeń.

Same zalety! 🙂

A poza tym, życie jest wtedy zwyczajnie znacznie bardziej przyjemne.

Dlatego warto dbać o dobre samopoczucie, tak jak dba się o dobre ubranie, stan konta czy czysty samochód, bo to również jest inwestycja w siebie. Mieć pod ręką własne rozweselacze, poprawiacze humoru, ulubione miejsca i wspomnienia, których samo przywołanie wywołuje śmiech.

Dlatego ciesz się i śmiej, a będziesz zdrowszy, będzie Ci się żyło przyjemniej i będziesz działać znacznie bardziej skutecznie!

 

Zapraszam do zabawy! 

*A jeżeli chciałbyś / chciałabyś podzielić się z innymi dobrym humorem, który można tu udostępnić, to koniecznie daj znać!  

 

Pegaz na biegunach II

Matematyka Królową Nauk

Piloci i ich samoloty

Lotnictwo to ciekawy zawód... 🙂

Ach ta technika...

Pegaz na biegunach I

Tu Radio Erewań!

Prawa Murphy'ego

Brak możliwości komentowania.